Оплата

Новини

Юристка і адвокатка Юлія Лісова: «у нас говорять про відсутність дискримінації жінок тому, що не вміють її бачити»

Інтерв’ю з авторської серії гендерної експертки Тамари Марценюк «Правозахисниці, які змінюють Україну». Учасницею чергової бесіди стала адвокатка Юлія Лісова.

Юлія Лісова – юристка приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини в м. Одеса у проекті “Мережі правової допомоги людям, що живуть з ВІЛ/СНІД, уразливим до зараження ВІЛ та хворим на туберкульоз,” правова радниця Громадського Центру Правосуддя м. Татарбунари, членкиня правління ГО “Правозахисний ромський центр”. Експертка першої всеукраїнської програми професійного розвитку для адвокатів «Адвокат майбутнього». Членкиня Асоціації жінок-юристок України “ЮрФем”.

Детальніше...

УГСПЛ запрошує фахівців з програмного забезпечення до співпраці

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) запрошує фахівців  з програмного забезпечення для виконання вказаного налаштування в січні 2020 р.:

Детальніше...

Правозахисники продовжують протидію дискримінаційним законам

Збройна агресія спровокувала порушення прав мешканців тимчасово окупованих територій, внутрішньо переміщених осіб, мешканців «сірої зони» (тих, що проживають поблизу лінії зіткнення). При цьому значна частина таких порушень є наслідком дискримінаційних законів. Виправити ситуацію допоможе вироблений під егідою ООН Звід принципів захисту та заохочення прав людини за допомогою боротьби з безкарністю, який складає основу перехідного правосуддя, а також інші рішення Генеральної Асамблеї ООН, Комітету ООН з прав людини, Верховного комісара ООН з прав людини. Тож УГСПЛ, на основі цих документів, розробила і презентувала спільно з Комітетом Верховної Ради України з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Методологію проведення експертизи законодавства України, проектів нормативно-правових  актів на відповідність МГП та засадам правосуддя перехідного періоду в частині забезпечення прав осіб, які постраждали внаслідок збройної агресії (далі – методологія). Також були презентовані висновки та рекомендації «пілотних» експертиз нормативно-правових актів, які були проведені на основі методології.

Детальніше...

        

 

 

 

 

 

 

 

 

         З питань консультацій та терміну виконання робіт, звертайтеся:

 

+38 (044) 278-49-83, +38 (044) 253-88-55

 

advocatekiev1@khg.org.ua

      *Надіслати електронного листа, заповнивши контактну форму

 

 

  НАШІ ПАРТНЕРИ / OUR PARTNERS:

                   
           
                   
                   
                   

 

 


© 2014 Всі права захищені.