Новини

Юристи УГСПЛ у Дніпрі провели круглий стіл щодо порушення прав ЛЖВ

25 липня 2018 року Правозахисна Група «СIЧ» (УГСПЛ) організувала у Дніпрі круглий стіл «Порушення прав та дискримінація людей з «ВІЛ/СНІД»

На круглому столі, присвяченому порушенню прав та прояву дискримінації до людей, що живуть з ВІЛ, хворих на туберкульоз та вразливих груп населення, взяли участь правозахисники, юристи, громадські діячі, представники поліції, Офісу Омбудсмана та релігійні діячі.

Детальніше...

Спільна заява щодо проекту Закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення інформаційної безпеки України” (№ 6688)

21 червня 2018 року з третьої спроби (перша – 13 липня 2017 року, друга – 19 червня 2018 року) законопроект №6688 був унесений до порядку денного Верховної Ради України. Ми стверджуємо, що він порушує свободу вираження поглядів, яка гарантується статтею 34 Конституції України та статтею 10 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод, й інші міжнародні стандарти прав людини та вимагаємо його відхилення парламентом.

Детальніше...

Наталія Гурковська: «Важливо не бути байдужими, не замовчувати, не боятись викривати порушників»

Нове інтерв’ю з авторської серії гендерної експертки Тамари Марценюк «Правозахисниці, які змінюють Україну»
17 травня правозахисна спільнота відзначає Міжнародний день проти гомофобії і трансфобії. УГСПЛ доєднується до зусиль громадянського суспільства протидіяти будь-яким формам насильства проти людей із іншою сексуальною орієнтацією і гендерною ідентичністю (СОГІ) та засуджує дискримінацію за ознаками СОГІ.

Детальніше...

  НАШІ ПАРТНЕРИ / OUR PARTNERS:

                   
           
                   
                   
                   

 

 


© 2014 Всі права захищені.