Оплата

Новини

Підходи, які застосовувалися до законодавчого регулювання захисту персональних даних та доступу до інформації потребують суттєвих змін

29 листопада 2021 року відбулася експертна дискусія: “Захист персональних даних в Україні: проблеми законодавчого регулювання”.

Детальніше...

Кабінет Міністрів спростив процедуру отримання ID-картки для зареєстрованих на ТОТ

Відповідне рішення Кабмін ухвалив 1 вересня цього року ухваливши Постанову КМУ № 1109 від 1 вересня 2021 року, якою Кабмін вніс зміни до Порядку оформлення паспорта громадянина України. Ці зміни набрали чинності 2 листопада. Леонід Сітченко, юрист Громадської приймальні УГСПЛ з питань Криму  проаналізував нововведення і коротко описав для вас найважливіші зміни.

Детальніше...

Аналіз проєкту Закону України «Про Національну комісію з питань захисту персональних даних та доступу до публічної інформації» № 6177

18 жовтня 2021 року у Верховній Раді України був зареєстрований проєкт Закону України «Про Національну комісію з питань захисту персональних даних та доступу до публічної інформації» за № 6177. Законопроєкт має на меті створення нового органу виконавчої влади із спеціальним статусом для імплементації на національному рівні міжнародних стандартів в сфері захисту права на доступ до інформації та права на захист персональних даних. Пропонуємо вашій увазі аналіз документу.

Детальніше...

        

 

 

 

 

 

 

 

 

         З питань консультацій та терміну виконання робіт, звертайтеся:

 

+38 (044) 339-99-71, +38 (044) 253-88-55

 

advocatekiev1@khg.org.ua

      *Надіслати електронного листа, заповнивши контактну форму

 

 

  НАШІ ПАРТНЕРИ / OUR PARTNERS:

                   
           
                   
                   
                   

 

 


© 2014 Всі права захищені.