Новини

УГСПЛ надаватиме правову допомогу групам, вразливим до ВІЛ, у рамках спільного проекту з мережею ЛЖВ

Спілка надає безоплатну допомогу у цьому напрямку з лютого 2018 року

У рамках проекту Українська Гельсінська спілка з прав людини діятиме спільно з організаціями, що працюють з цільовими групами. Минулого тижня, за участі Всеукраїнської Мережі ЛЖВ, ми підписали Меморандум про співпрацю з Національною Гарячою лінією з питань ВІЛ/СНІД і туберкульозу. Найближчим часом будуть підписані Меморандуми ще з низкою організацій.

Детальніше...

Сергій Мовчан, УГСПЛ: «Чинне українське законодавство не забезпечує право ВПО на участь у виборчому процесі в повній мірі»

Аналітик Центру документування Української Гельсінської спілки з прав людини Сергій Мовчан розповів про поточну ситуацію із виборчими правами внутрішньо переміщених осіб

13 лютого відбулась презентація аналітичного звіту Української Гельсінської спілки з прав людини «Втрачений голос. Чи довічна ця німота?» Учасники заходу яскраво висвітлили всі виявлені порушення під час виборів Президента України та Верховної Ради України 2014 року, а також Місцевих виборів 2015-го. Крім того, експерти чітко окреслили досить проблемні питання, що стосуються можливості внутрішньо переміщених осіб реалізовувати своє виборче право.

Детальніше...

  НАШІ ПАРТНЕРИ / OUR PARTNERS:

                   
           
                   
                   
                   

 

 


© 2014 Всі права захищені.