Оплата

Новини

Михайло Тарахкало: “Просуваючи будь-які зміни, варто пам’ятати – те, що робиться сьогодні нашвидкуруч, так само швидко буде знищене завтра”

Українська Гельсінська спілка з прав людини (УГСПЛ) продовжує підбивати підсумки 2021 р. у царині забезпечення прав людини в Україні. Про ключові події та важливі чинники, які впливатимуть на розвиток держави в наступному році, ми поговорили з експертами УГСПЛ. До вашої уваги інтерв’ю з керівником Центру стратегічних судових справ (ЦСС) Михайлом Тарахкалом.

Детальніше...

Декларування та реєстрація місця проживання – як розібратися?

1 грудня 2021 року набув чинності Закон України «Про реалізацію публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні».

Раніше авторка статті аналізувала проект Закону, який було подано до Верховної Ради України. Проте текст остаточно прийнятого Закону має певні відмінності від законопроекту. Тож доречно розглянути які ж зміни приніс новий закон, як зареєструвати своє місце проживання, що таке декларування і хто матиме доступ до персональних даних осіб.

Детальніше...

Публікація «Зміни позитивні, але не вичерпні», – коментує вдосконалення механізму надання компенсацій за житло, зруйноване внаслідок агресії РФ, юрист УГСПЛ Юлія Науменко

Кабінет Міністрів України на засіданні 9 грудня 2021 року ухвалив постанову «Про внесення змін до Порядку надання та визначення розміру грошової допомоги постраждалим від надзвичайних ситуацій та розміру грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації».

Детальніше...

        

 

 

 

 

 

 

 

 

         З питань консультацій та терміну виконання робіт, звертайтеся:

 

+38 (044) 339-99-71, +38 (044) 253-88-55

 

advocatekiev1@khg.org.ua

      *Надіслати електронного листа, заповнивши контактну форму

 

 

  НАШІ ПАРТНЕРИ / OUR PARTNERS:

                   
           
                   
                   
                   

 

 


© 2014 Всі права захищені.