Новини

11 причин переглянути 11 вебінарів про міжнародне право

Українська Гельсінська спілка з прав людини переконана: питання, пов’язані зі збройною агресією Росії проти України, примиренням і перехідним правосуддям в Україні, мають розглядатися крізь призму міжнародного права та міжнародних відносин. Задля цього наша організація залучила найкращих українських та іноземних фахівців для серії вебінарів #InternationalLawTalks, що допомагає українським юристам і громадськості розширити свої міжнародно-правові горизонти, а також сприяє більш нюансованому розумінню ситуації в Україні та регіоні іноземними фахівцями.Жваві юридичні розмови і глибокі дискусії були організовані з 25 січня по 21 грудня 2021 року УГСПЛ та Медійною ініціативою за права людини у партнерстві з Представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим за підтримки Програми USAID «Права людини в дії». До 11 вебінарів долучилися майже 1000 учасників та учасниць, загальна кількість переглядів у соціальних мережах (facebook та youtube) станом на сьогодні вже досягла орієнтовно 16 000.

11 причин чому і вам варто подивитися цю збірку цінних знань з міжнародного права та міжнародних відносин:

    щоб дізнатися чому «Кримська справа» України проти Росії в Європейському суді з прав людини – особлива;
    щоб заглибитися в аналітику щодо внутрішньої динаміки Міжнародного кримінального суду;
    щоб зрозуміти як забезпечити справедливий суд в умовах війни;
    щоб ознайомитися зі специфікою універсальної юрисдикції щодо воєнних злочинів;
    щоб проаналізувати досвід Чехії, яка стала чемпіоном із притягнення до відповідальності бойовиків “ЛДНР”;
    щоб усвідомити важливість захисту обвинувачених у воєнних злочинах для забезпечення верховенства права та процесу;
    щоб розібратись у «китайському питанні», а саме, які правозахисні та геополітичні виклики несе співпраця з Піднебесною для України та Центральної і Східної Європи;
    щоб знайти відповідь на питання, чому настав час для нового міжнародно-правового регулювання правопорушень проти навколишнього середовища у збройному конфлікті;
    щоб почути від міжнародних експертів та українського уряду як посилити санкційне законодавство та уникнути порушень прав;
    щоб поміркувати разом з провідними фахівцями чому слухання “Донбаської справи” проти Росії в ЄСПЛ були перенесені та чого очікувати у 2022 році?
    щоб через призму прав людини почути думки аналітиків та аналітикинь щодо динаміки російсько-українського збройного конфлікту у співідношенні з іншими важливими подіями 2021 року.

Довідково. Серія вебінарів #InternationalLawTalks покликана сприяти розвитку якісної, цікавої та доступної для загального розуміння аналітики з актуальних питань міжнародного права в українському публічному просторі.

Вебінари об’єднують українських та іноземних фахівців. Вони контекстуалізують питання, пов’язані зі збройними конфліктами, примиренням і перехідним правосуддям в Україні, у ширшій  динаміці сучасного міжнародного права та міжнародних відносин.


УГСПЛ є співорганізатором заходу в рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Права людини в дії».

У світі USAID є однією з провідних установ у сфері розвитку, яка виконує роль каталізатора цих процесів та допомагає досягати позитивних результатів. Діяльність USAID є проявом доброчинності американського народу, а також підтримує просування країн-отримувачів допомоги до самостійності та стійкості та сприяє забезпеченню національної безпеки та економічного добробуту США. Партнерські стосунки з Україною USAID підтримує з 1992 року; за цей час загальна вартість допомоги, наданої Україні з боку Агентства, склала понад 3 млрд. доларів США. До поточних стратегічних пріоритетів діяльності USAID в Україні належать зміцнення демократії та механізмів досконалого врядування, сприяння економічному розвитку та енергетичній безпеці, вдосконалення систем охорони здоров’я та пом’якшення наслідків конфлікту у східних регіонах. Для того, щоб отримати додаткову інформацію про діяльність USAID, просимо Вас звертатися до Відділу зв’язків з громадськістю Місії USAID в Україні за тел. (+38 044) 521-57-53. Також пропонуємо завітати на наш вебсайт: http://www.usaid.gov/ukraine, або на сторінку у Фейсбук: https://www.facebook.com/USAIDUkraine.

        

 

 

 

 

 

 

 

 

         З питань консультацій та терміну виконання робіт, звертайтеся:

 

+38 (044) 339-99-71, +38 (044) 253-88-55

 

advocatekiev1@khg.org.ua

      *Надіслати електронного листа, заповнивши контактну форму

 

 

  НАШІ ПАРТНЕРИ / OUR PARTNERS:

                   
           
                   
                   
                   

 

 


© 2014 All rights reserved.