Новини

Яким буде трибунал для Путіна та його генералів — пояснює правозахисниця

Міжнародний кримінальний суд (МКС) вже визнав, що під час нової фази російсько-української війни на території нашої країни відбуваються воєнні злочини. Як покарати Путіна та військове керівництво РФ згідно з міжнародним правом за ті звірства, що чинить російська армія на території України після 24 лютого? Чи це можливо взагалі, який суд це може зробити? МКС чи спеціальний трибунал? Про це Explainer розповіла виконавча директорка Центру Громадянських Свобод Олександра Романцова. Її організація разом з УГСПЛ є со-організаторками коаліції громадських організацій – Глобальна ініціатива “Розірвати коло безкарності за воєнні злочини Росії”  (стисла назва “Трибунал для Путіна”). Детально про учасників Коаліції та результати її роботи ТУТ.

Детальніше...

Вивезення українських дітей до рф та катування “незручного” для окупантів активіста – останні новини від МІПЛ

Чому переміщення неповнолітніх з території України на непідконтрольні території та у росію відбувається з порушенням норм міжнародного права, та що кажуть родичі затриманого херсонського активіста Сергія Цигіпи після перегляду відео на проросійських каналах із ним, — про це далі у черговому дайджесті  Медійної ініціативи за права людини з серії найважливіших матеріалів з гарячих точок України.

Детальніше...

Переселенка за консультаційної підтримки УГСПЛ отримала державну грошову допомогу на проживання за березень та квітень

На початку квітня 2022 року до приймальні УГСПЛ м.Торецьк звернулася мешканка Краматорська пані Василина. Наразі , у зв’язку з воєнною агресією рф жінка була вимушена тимчасово переїхати до міста Дніпро. Пані Василину цікавило питання щодо отримання грошової допомоги на проживання ВПО. Нижче детальна юридична консультація від правозахисників приймальні.

Детальніше...

        

 

 

 

 

 

 

 

 

         З питань консультацій та терміну виконання робіт, звертайтеся:

 

+38 (044) 339-99-71, +38 (044) 253-88-55

 

advocatekiev1@khg.org.ua

      *Надіслати електронного листа, заповнивши контактну форму

 

 

  НАШІ ПАРТНЕРИ / OUR PARTNERS:

                   
           
                   
                   
                   

 

 


© 2014 All rights reserved.