Стягнення (повернення) боргів з фізичних та юридичних осіб по Україні

Як повернути борги?

Громадська організація АО "Київська Гельсінська група" пропонує послуги з повернення боргів. Ми маємо великий досвід повернення грошових коштів, часто на досудовій стадії.

При виникненні ситуації, коли врегулювати взаємовідносини між кредитором і боржником поза судом не вдається, наша компанія здійснює представництво інтересів клієнта в суді і на стадії виконавчого провадження.

Надаємо повний комплекс послуг по стягненню заборгованості з юридичних і фізичних осіб в Україні.

 

Наше завдання - повернути клієнтам їх гроші!

 

Допомога по поверненню боргу, це комплексна робота. При наданні послуг з поверненню боргів наша компанія, як правило, не обмежується одним прийомом. Ми комбінуємо наші підходи і поєднуємо різні методи повернення боргів. Наприклад, проводимо претензійну роботу одночасно із зверненням в державні органи, працюємо по кримінальному переслідуванню боржників одночасно з примусовим стягненням за виконавчим листом та виконуємо заходи для визнання боржника банкрутом. Ми ніколи не припиняємо переговорний процес з боржником, не залежно від того на якій стадії стягнення ми знаходимося.

Вибрати оптимальну стратегію стягнення грошей з боржника Вам допоможуть наші юристи при укладенні договору. У процесі роботи над стягненням, наші фахівці запропонують такі способи стягнення, які з найбільшою ймовірністю приведуть до позитивного результату.

Процес стягнення боргів за розписками можна і потрібно довірити професіоналам. Не дозволяйте недобросовісним боржникам витрачати ваш час і нерви - зателефонуйте нам прямо зараз або залиште заявку через форму сайту.

        

 

 

 

 

 

 

 

 

         З питань консультацій та терміну виконання робіт, звертайтеся:

 

+38 (044) 339-99-71, +38 (044) 253-88-55

 

advocatekiev1@khg.org.ua

      *Надіслати електронного листа, заповнивши контактну форму

 

 

  НАШІ ПАРТНЕРИ / OUR PARTNERS:

                   
           
                   
                   
                   

 

 


© 2014 All rights reserved.