Колеги з РПР-Київ просили оцінити документ на адекватність

Терміни - до вівторка. Будемо вдячні за коментарі до програми у документі:


Про затвердження Комплексної міської цільової програми розвитку електронного урядування та технічного захисту інформації в місті Києві на 2015 - 2018 роки

Відповідно до пункту 22 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах», указу Президента України від 27 вересня 1999 року № 1229/99 «Про Положення про технічний захист інформації в Україні», розпоряджень Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2010 року № 2250-р «Про схвалення Концепції розвитку електронного урядування в Україні» та від 15 травня 2013 року № 386-р «Про схвалення Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні», враховуючи рішення Київської міської ради від 29 жовтня 2009 року № 520/2589 «Про порядок розроблення, затвердження та виконання міських цільових програм у місті Києві», з метою розвитку електронного урядування та забезпечення технічного захисту інформації в місті Києві Київська міська рада вирішила:

1. Затвердити Комплексну міську цільову програму розвитку електронного урядування та технічного захисту інформації в місті Києві на 2015 - 2018 роки (далі – Програма), що додається.
2. Доручити виконавчому органу Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації) при формуванні бюджетів на 2015 - 2018 роки враховувати фінансування Програми відповідно до вимог пункту 2 статті 85 Бюджетного кодексу України.
3. Встановити, що відповідальним виконавцем та головним розпорядником коштів з реалізації Програми є Апарат виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).
4. Апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) раз на півроку подавати постійним комісіям Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку та з питань транспорту та зв’язку узагальнену інформацію про стан виконання Програми за I півріччя та рік до 25 вересня та 25 березня відповідно.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію Київської міської ради з питань транспорту та зв’язку і постійну комісію Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.


Київський міський голова                                   В. Кличко

читати далі

        

 

 

 

 

 

 

 

 

         З питань консультацій та терміну виконання робіт, звертайтеся:

 

+38 (044) 339-99-71, +38 (044) 253-88-55

 

advocatekiev1@khg.org.ua

      *Надіслати електронного листа, заповнивши контактну форму

 

 

  НАШІ ПАРТНЕРИ / OUR PARTNERS:

                   
           
                   
                   
                   

 

 


© 2014 All rights reserved.